Atribuită Atribuire

Achizitie Servetele cutie 100 buc/cutie , 4 cutii x 4.54 ron comanda nr. 13402 / 08.04.2026 , referat nr. 13079 / 07.04.2026 , Bon fiscal nr. 103 / 08.04.2026 , Factura nr. 86054 / 08.04.2026.Valoare totala achizitie 18.15 ron.

Număr anunț
DAN2728626
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18,15 RON
Data anunțului
09.04.2026 11:50

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.