Atribuită Atribuire

Achizitie Set 100 palete de lemn , 1 set x 5.45 ron comanda nr. 13402 / 08.04.2026 , referat nr. 13079 / 07.04.2026 , Bon fiscal nr. 103 / 08.04.2026 , Factura nr. 86054 / 08.04.2026.Valoare totala achizitie 5.45 ron.

Număr anunț
DAN2728624
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5,45 RON
Data anunțului
09.04.2026 11:47

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.