Atribuită
Atribuire
Achizitie Cafea Lavazza Crema e Aroma , 3 buc x 78.37 ron comanda nr. 13402 / 08.04.2026 , referat nr. 13079 / 07.04.2026 , Bon fiscal nr. 103 / 08.04.2026 , Factura nr. 86054 / 08.04.2026.Valoare totala achizitie 235.11 ron.
- Număr anunț
- DAN2728633
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
- Cod CPV
- 03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 235,11 RON
- Data anunțului
- 09.04.2026 11:52
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.