Atribuită
Atribuire
Achizitie Cablu otel galvanizat 4 mm - 100 ml x 2.36 lei, Discount 2.5% - 100 buc x 0.06 lei, Clema pentru cablu otel 4 mm, set 2 buc - 15 seturi x 1.36 lei, Discount 2.5% - 15 buc x 0.03 lei conform oferte nr 13565,13566/14.04.2026, referat nr 13564/14.04.2026
- Număr anunț
- DAN2731560
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 249,58 RON
- Data anunțului
- 16.04.2026 09:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.