Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE DE PAPETĂRIE

Număr anunț
DA34990001
Autoritate contractantă
GRADINITA CU ORAR NORMAL NR. 2 (CUI 29249590)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
677,94 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,94 RON