Atribuită Cumpărare directă

Bujie dilatare biliara,Chistostom,Proteza biliara plastic double pigtail

Număr anunț
DA34993823
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.500 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.500 RON