Atribuită Cumpărare directă

Fisa Speakon cu inchidere de siguranta 4 poli

Număr anunț
DA34985983
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
PRODROM ECHIPAMENTE USG S.R.L. (CUI 36621050)
Cod CPV
44322000-3 · Accesorii pentru cabluri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
192,40 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,40 RON