Atribuită
Atribuire
Achizitie , Protectie cablu cu diametrul de 8 MM , 10 buc x 1.64 ron/buc , discount 2,5 % , 10 buc x (0.04) ron , Clema simpla rotunda pentru cablu cu diametrul de 3-4 MM, 5 seturi x 1.36 ron , discount 2.5% , 5 buc x (0.03 ron/buc ) , Carabiniera cu surub neagra din otel zincat , 6 x 60 mm , 60 kg , 40 buc x 3.99 ron/buc , discount 2,5% , 40 buc x (0.10 ron/buc ) , conform comanda nr. 16188/04.05.2026 , referat nr. 16147/04.05.2026, bon fiscal nr. 106/04.05.2026, factura nr. I26 M013 0132600042380/04.05.2026, bon fiscal nr 26/04.05.2026 , factura nr. I26 MO30 0302600046746/04.05.2026 , Valoare achizitie 178.27 ron
- Număr anunț
- DAN2748222
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44322000-3 · Accesorii pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 178,27 RON
- Data anunțului
- 05.05.2026 13:36
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.