Atribuită Cumpărare directă

ADV1404156 (Fisa NBIS si Fisa Dactiloscopica Afis) IPJ TIMIS

Număr anunț
DA34993348
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON