Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile Drujba

Număr anunț
DA34973969
Autoritate contractantă
COMUNA JITIA (CUI 4350696)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
218,56 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,56 RON