Atribuită
Atribuire
Achizitie echipament pt. sporturi in aer liber si de teren cf. ref. 15582/ 29-04-2026, comanda nr. 15943/ 30-04-2026, oferta nr. 15931/30-04-2026, astfel: 6] Casca Core Action Sports Black - 48-54 - Buc. - 25.00 x 124.96 = 3,124.00 ; 7] Casca Core Action Sports Black - 55-58 - Buc. - 25.00 x 124.96 = 3,124.00 ; 8] Genunchiere Core Street Black - XS - Buc. - 10.00 x 118.35 = 1,183.50 ; 9] Genunchiere Core Street Black - S - Buc. - 10.00 x 118.35 = 1,183.50 ; 10] Genunchiere Core Street Black - M - Buc. - 10.00 x 118.35 = 1,183.50 ; 11] Genunchiere Core Street Black - L - Buc. - 20.00 x 118.35 = 2,367.00 ;
- Număr anunț
- DAN2753744
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ZMART SKATING SRL (CUI 27479240)
- Cod CPV
- 37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 12.165,50 RON
- Data anunțului
- 12.05.2026 11:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.