Atribuită
Atribuire
Achizitie echipament pt. sporturi in aer liber si de teren cf. ref. 15582/ 29-04-2026, comanda nr. 15943/ 30-04-2026, oferta nr. 15931/30-04-2026, astfel: 1] Skateboard Santa Cruz Classic Dot Super Micro Black 7.25 inch - Buc. - 10.00 x 435.70 = 4,357.00 2] Skateboard Tony Hawk SS 180 Arcade Multi 7.5 inch - Buc. - 10.00 x 158.02 = 1,580.20 3] Skateboard Birdhouse Stage 1 Hawk Spiral Blue 7.75 inch - Buc. - 10.00 x 230.74 = 2,307.40 4] Skateboard Birdhouse Stage 1 Crest Black 8 inch - Buc. - 10.00 x 277.02 = 2,770.20 5] Skateboard Birdhouse Stage 3 Skull 2 Multi 8.25inch - Buc. - 10.00 x 343.14 = 3,431.40
- Număr anunț
- DAN2753723
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ZMART SKATING SRL (CUI 27479240)
- Cod CPV
- 37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 14.446,20 RON
- Data anunțului
- 12.05.2026 11:22
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.