Atribuită
Atribuire
Achizitie Coca Cola Zero Zahar , doza 330 ml , 4 buc x set , 4 set-uri x 15.17 ron comanda nr. 16841 / 08.05.2026 , Referat nr. 16470 / 06.05.2026 , Bon fiscal nr. 0011 / 08.05.2026 , Factura nr. 111651 / 08.05.2026.Valoare totala achizitie 60.68
- Număr anunț
- DAN2755093
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 60,68 RON
- Data anunțului
- 13.05.2026 12:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.