Atribuită Atribuire

Achizitie Coffetta lapte praf , 400 g , 1 buc x 11.15 ron comanda nr. 16841 / 08.05.2026 , Referat nr. 16470 / 06.05.2026 , Bon fiscal nr. 0011 / 08.05.2026 , Factura nr. 111651 / 08.05.2026.Valoare totala achizitie 11.15 ron

Număr anunț
DAN2755047
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11,15 RON
Data anunțului
13.05.2026 12:32

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.