Atribuită
Atribuire
Achizitie , Mortar Sika Mono Waterproof , 5 kg , 5 saci x 56,02 ron/sac , discount 2.5% , 5 buc x (1.40 ron ) , conform comanda nr. 17613/14.05.2026, referat nr. 17593/14.05.2026, factura nr. I26 M030 0302600051508/14.05.2026 , bon fiscal nr. 89/14.05.2026. Valoare achizitie 273.12 ron
- Număr anunț
- DAN2757248
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 273,12 RON
- Data anunțului
- 15.05.2026 11:50
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.