Atribuită Cumpărare directă

Boiler electric Tesy BiLight GCV804420B11TSR, 2000 W, 80 l, alb, diametru 44 cm, 84,5 x 44 x 46,7 cm

Număr anunț
DA34993863
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Giurgiu (CUI 6196942)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
457,98 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,98 RON