Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONFORM ANUNT ADV1404210

Număr anunț
DA34989223
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.133 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.133 RON