Atribuită Cumpărare directă

Vessel Due F 250 ULS-cps.moi x 60-Alfasigma SULODEXIDUM

Număr anunț
DA34989877
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.037,30 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.037,30 RON