Atribuită Cumpărare directă

Doreta 37.5mg/325mg-cpr.film. x 20-Krka TRAMADOLUM+PARACETAMOLUM

Număr anunț
DA34990087
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
118,80 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,80 RON