Atribuită Cumpărare directă

Planta Artificiala Palmier fara Ghiveci 180cm Verde

Număr anunț
DA34973902
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
ATLANTIC LOGISTIC CONCEPT S.R.L. (CUI 43286659)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
336,12 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,12 RON