Atribuită Cumpărare directă

Cablu UTP cat. 5E Hikvision, DS-1LN5E-S, 305m

Număr anunț
DA34994217
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI (CUI 24553423)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI 5168057)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
07.02.2024 13:46
Data finalizării
08.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON