Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziționare dotări pentru „Înființare Centru de zi de asistență și recuperare pentru persoane vârstnice cu echipă mobilă în localitatea Ferești, în comuna Giulești, județul Maramureș”: LOT 1: AUTOTURISM; LOT 2: ECHIPAMENTE
- Număr anunț
- SCN1176732
- Autoritate contractantă
- Comuna Giulesti (CUI 3694926)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215.600 RON
- Valoare atribuită
- 215.321 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2026 16:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1135139
- Termen limită
- 01.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274041
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265
Valoare atribuită
215.321 RON
din 215.600 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 279 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.