Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Execuție lucrări pentru obiectivul „CONSTRUIRE ȘI DOTARE CENTRU MULTIFUNCTIONAL PENTRU COPII ÎN COMUNA COȚUȘCA, JUDEȚUL BOTOȘANI”
- Număr anunț
- SCN1176718
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTUSCA (CUI 3372157)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.282.015,99 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2026 12:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1135129
- Termen limită
- 17.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273963
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini Executie.pdf.p7s
- 3.1 Anexa la Fisa de Date - Detaliere factori de evaluare.pdf.p7s
- 3. Model contract Executie.pdf.p7s
- 4. Formulare si instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- 6.1 COTUSCA-PTH-VOLUM 1 ( PARTEA II.1- ECONOMIC).pdf.p7s
- 6.2 COTUSCA-PTH-VOLUM 1 ( PARTEA II.1- FISE TEHNICE ).pdf.p7s
- 6.3 COTUSCA-PTH-VOLUM 2 FINAL.pdf.p7s
- 6.4 COTUSCA-PTH-VOLUM 3 FINAL.pdf.p7s
- 6.5 COTUSCA-PTH-VOLUM 4 FINAL.pdf.p7s
- 6. COTUSCA-PTH-VOLUM 1 FINAL.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273963.pdf
Clarificări & decizii (1)
Termen prelungit-
02.07.2026 09:11Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176718.pdf
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 4.282.015,99 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 4.282.015,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.