Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Refacere tramă stradală în urma intervenţiilor la gospodăria subterană de apă şi canal din cadrul Sucursalelor: Buzias, Jimbolia, Deta, Faget, Sannicloau Mare si localitatile aferente
- Număr anunț
- SCN1176711
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.966.197 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2026 10:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1135809
- Termen limită
- 14.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273977
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ARATO CUI 17411582
Terți susținători 1
PROCONSTRUCTIM M.I. SRL CUI RO5542584
Valoare atribuită
0 RON
din 2.966.197 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.966.197 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.