Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
“DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CÂINILOR FĂRĂ STĂPÂN DIN COMUNA CORUND, JUDEȚUL HARGHITA”
- Număr anunț
- PC1003273
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2026 10:01
- Anunț de atribuire
- PCA1004054
- Termen limită
- 05.08.2026 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1273572
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Valoare atribuită
0 RON
din 255.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 255.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.