Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PANZANI OREZ RISO.500G, ZODIAC ZAHAR ALB, COCA COLA 0.5PET SGR, PET SGR, CHIVAS REGAL 18 40%0,7 SGR,
- Număr anunț
- DA40683428
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03211300-6 · Orez (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.809,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.809,64 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 10:03
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.809,64 RON
din 2.809,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro