Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masca masti chirurgicale medicale cu elastic albastru 50 bucati / cutie PRIMA
- Număr anunț
- DA40694189
- Autoritate contractantă
- ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,46 RON
- Valoare atribuită
- 215,46 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 10:49
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,46 RON
din 215,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro