Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei

Număr anunț
DA40690506
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
LA FÂNTÂNA S.R.L. (CUI RO50455254)
Cod CPV
51514110-2 · Servicii de instalare de utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.696,50 RON
Valoare atribuită
42.696,50 RON
Data publicării
23.06.2026 15:49
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 16:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.696,50 RON

din 42.696,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.