Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire obloane lada pentru camion basculabil

Număr anunț
DA40687230
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
MARCOSAM FOREST (CUI 13654783)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.820 RON
Valoare atribuită
13.820 RON
Data publicării
23.06.2026 12:57
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.820 RON

din 13.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.