Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BETON PREPARAT GATA DE TURNARE C 25/30 S3 0-16 mm
- Număr anunț
- DA40684561
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUGINOASA (PRIMARIA RUGINOASA JUD IASI) (CUI 4541378)
- Furnizor / câștigător
- ALL CONCRETE A.G. SRL (CUI RO25688879)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.974 RON
- Valoare atribuită
- 3.974 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 10:54
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.974 RON
din 3.974 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro