Ofertă acceptată Cumpărare directă

R10249/18.06.2026 - Pachet lampi

Număr anunț
DA40682449
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
MONDARCO SERVICE SRL (CUI RO26982758)
Cod CPV
31521000-4 · Lampi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158 RON
Valoare atribuită
1.158 RON
Data publicării
23.06.2026 09:15
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158 RON

din 1.158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.