Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru utilizare, asistenta tehnica si mentenanta sistem informatic

Număr anunț
DA40693668
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
72212180-4 · Servicii de dezvoltare de software pentru uz medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.000 RON
Valoare atribuită
72.000 RON
Data publicării
24.06.2026 10:24
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.000 RON

din 72.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.