Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALE, IMPRIMANTE SI SWITCH

Număr anunț
DA40696507
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.710 RON
Valoare atribuită
13.710 RON
Data publicării
24.06.2026 12:41
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.710 RON

din 13.710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.