Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Role role etichete termice autoadezive 24x15mm 2500 etichete / rola ZINTA
- Număr anunț
- DA40686298
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30199760-5 · Etichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,86 RON
- Valoare atribuită
- 26,86 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 12:11
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,86 RON
din 26,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro