Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalic 2 sticla 3 polite 900X400X1900 CU MONTAJ ASAMBLAT B4U
- Număr anunț
- DA40682998
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.380,72 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 09:41
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.380,72 RON
din 1.380,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro