- Număr anunț
- DA40692534
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA E ASISTENTA SOCIALA PIATRA NEAMT (CUI 34340120)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,80 RON
- Valoare atribuită
- 272,80 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 09:33
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
272,80 RON
din 272,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro