Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun dezinfectant dezinfectanti cu 2% clorhexidina 1L 1 llitru 1000ml 1000 ml cu pompita KLINTENSIV

Număr anunț
DA40696043
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.263 RON
Valoare atribuită
10.263 RON
Data publicării
24.06.2026 12:18
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.263 RON

din 10.263 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.