Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEL EKG -DEFIBRILARE-/ECHOGRAFIE 250ML

Număr anunț
DA40693893
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI RO16320869)
Cod CPV
24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
24.06.2026 10:36
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.