Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie indepartat pete 3 l / saci menajeri 60 l 50 buc/rola albi
- Număr anunț
- DA40685319
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,94 RON
- Valoare atribuită
- 448,94 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 11:28
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448,94 RON
din 448,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro