Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi alimentare 2 kg

Număr anunț
DA40684016
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PRO OFFICE (CUI RO33817583)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,82 RON
Valoare atribuită
21,82 RON
Data publicării
23.06.2026 10:30
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,82 RON

din 21,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.