Ofertă acceptată Cumpărare directă

RACORDURI TEVARIE

Număr anunț
DA40688705
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.957 RON
Valoare atribuită
1.957 RON
Data publicării
23.06.2026 14:05
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.957 RON

din 1.957 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.