Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RUBIN - DULAP MARE EVOKE K365 DDM 1C
- Număr anunț
- DA40688132
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,40 RON
- Valoare atribuită
- 412,40 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 13:38
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
412,40 RON
din 412,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro