Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fuser Kit 220V pentru HP Color LaserJet Enterprise M855 (A2W77A, A2W78A, A2W79A, D7P73A), flow MFP M
- Număr anunț
- DA40658562
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.785 RON
- Valoare atribuită
- 7.785 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 11:47
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.785 RON
din 7.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro