- Număr anunț
- DA40143813
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
- Cod CPV
- 30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.500,72 RON
- Valoare finală
- 14.500,72 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 08:37
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.