Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALAM DE SIBIU KG, ARDEI GRAS PORTOCALIU NL KG CI OLANDA,ARDEI GRAS ROSU ES KG CI SPANIA, ARDEI GRAS

Număr anunț
DA40692356
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15131230-6 · Salam (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.078,72 RON
Valoare atribuită
2.078,72 RON
Data publicării
24.06.2026 09:24
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
24.06.2026 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.078,72 RON

din 2.078,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.