Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA40680128
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,70 RON
- Valoare atribuită
- 571,22 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2026 15:02
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
571,22 RON
din 630,70 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 59,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.