Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LOPROFIN MIX X 500 G
- Număr anunț
- DA40695599
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.077 RON
- Valoare atribuită
- 6.077 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 11:55
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.06.2026 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.077 RON
din 6.077 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro