Ofertă acceptată Cumpărare directă

Metronidazol 250mg-cpr. x 30-Arena Group RO

Număr anunț
DA40689709
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33691100-1 · Antiprotozoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422,60 RON
Valoare atribuită
422,60 RON
Data publicării
23.06.2026 14:57
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,60 RON

din 422,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.