Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse medicamente
- Număr anunț
- DA40689610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.689 RON
- Valoare atribuită
- 3.689 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 14:52
- Termen limită
- 28.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.06.2026 16:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.689 RON
din 3.689 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro