Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARGININA-SORBITOL 50 mg/ml + 100 mg/ml / CT X 20FL X 250 ML SOL. PERF.

Număr anunț
DA40687264
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.264,45 RON
Valoare atribuită
3.264,45 RON
Data publicării
23.06.2026 12:59
Termen limită
28.06.2026 17:00
Data finalizării
23.06.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.264,45 RON

din 3.264,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.